... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Kalendář

Hlavní stránkaBoční panel

Mezinárodní transpersonální konference

Vložil: Ceci  
Typ akce: JinéKraj: Hlavní město Praha
Místo konání: TOP Hotel PrahaČas konání: *neuvedeno*
Datum konání: 28.9.2017 - 1.10.2017

Popis akce:

V pořadí 18. ročník Mezinárodní transpersonální konference se uskuteční 28. 9. – 1. 10. 2017 v prostorech Top Hotelu v magické Praze. Letošní rok je z hlediska transpersonální psychologie významným hned v několika ohledech. V prvé řadě je tomu 50. let od vzniku transpersonální psychologie jakožto samostatného oboru. Také je tomu tomu 25 let od chvíle, kdy se mezinárodní transpersonální konference, tehdy 12. ročník, konala u nás. A je to právě letos, kdy se Česká Republika opět stane hostující zemí tohoto unikátního celosvětového setkání.
V návaznosti na loňskou úspěšnou Českou transpersonální konferenci, se pod záštitou Stanislava Grofa (hlavní přednášející) a s názvem “Beyond Materialism - Towards Wholeness” opět sejdeme, abychom se vzájemně (informačně) obohatili a podpořili rozvoj našeho vědomí.

Čekají nás přednášky transpersonálních průkopníků (Stan Grof, David Lukoff), psychedelických velikánů (Charles Grob, Rick Doblin), velkých myslitelů (Ervin László, Richard Tarnas, Peter Russell), psychologů, psychiatrů a parapsychologů (Paul Grof, Etzel Cardena) a spousty dalších kvalitních hostů, kterým spiritualita není cizí, a pro které vědomí není jen součástí mozku.
Organizátory konference jsou Česká transpersonální společnost, HOLOS, Budapešťský Klub Česká Republika a Česká psychedelická společnost, ve spolupráci s evropskou transpersonální asociací EUROTAS, Mezinárodní transpersonální asociací ITA a Kalifornským insitutem pro integrální studia CIIS.
Diskuze k této akci zatím nebyla založena

Zveřejnění akce

Víte o zajímavé akci nebo nějakou sami pořádáte?

Vložit akci

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -