... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Diskuze

Hlavní stránkaBoční panel

Diskuzní příspěvky uživatele inkateo www.pracesesny.cz

(zobrazeno posledních 50 příspěvků)

inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Mezi nebem a zemí » Směšné zázračné bytosti19.1.2014 - 1:12
inkateo www.pracesesny.cz
ARAMEJSKÝ OTČENÁŠ

Ty, jenž zrozuješ, Otče-Matko Kosmu, soustřeď v nás své světlo, ať je k užitku. ... Dechu všech světů, slyšíme Tě dýchat - dovnitř a ven - v tichu.

Pomoz nám v jediném svatém dechu pociťovat jenom Tebe - to vytvoří svatyni v nitru, v celistvosti. To světlo my všichni hledáme jinde, a to nás od nás samých odvádí, ale Jméno vždy žije uvnitř.

Svou vládu jednoty stvoř teď. ... Z Tebe se rodí vůle vševládnoucí, život a síla k činu, píseň, která vše odívá do krásy a obnovuje se od věků do věků. ... Ať Tvé rady řídí naše životy a očistí naše úmysly pro spolu-tvoření. Tvá vláda vytryskne, až se naše paže rozpřáhnou a obejmou všechno stvoření.

Jak nacházíme Tvou lásku ve své, tak nebe s přírodou ať zplodí nové stvoření. Tvá jediná touha pak s naší působí jak ve všem světle, tak i ve všech formách.

Dopřej nám náš denní chléb a vhled pro potřebu, o níž se hlásí rostoucí život. ... Vytvoř v nás, pro nás, to, co je jen možné: osviť každý lidský krok k domovu.

Uvolni lana chyb, které nás svazují, jakož i my pouštíme z rukou vlákna, jimiž držíme viny ostatních. ... Odpusť naši skrývanou minulost i utajené hanby, jakož i my neustále odpouštíme, co jiní skrývají. Ulehči nám tíhu utajených dluhů, jakož i my zbavujeme druhé povinnosti je splácet. Nedej, aby nás oklamal povrch věcí, ale osvoboď nás od toho, co nás zdržuje. ...

Nedej, aby do nás vstoupilo zapomnění, a pokoušela nás falešná zdání. Zlom moc naší nezralosti, vnitřní stagnaci, která brání dobrému ovoci. V pravdě - síla těchto výroků nechť je půdou, ze které vyrůstají všechny mé činy: Amen. ... Z Tebe se rodí vůle vševládnoucí, život a síla k činu, píseň, která vše odívá do krásy a obnovuje se od věků do věků.

Vpravdě - díla těchto výroků nechť jsou půdou, ze které vyrůstají všechny mé činy. Amen. ... Od Tebe pocházejí králové a královny korunovaní - principy vlády, kosmické "Já mohu". Amen. ... Z Tebe ten plamen budící úžas, ta sláva rození, vracející světlo a zvuk do kosmu zpět. Amen.
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Volný pokec » Bílá šalvěj - nabidka pro Brno16.1.2014 - 20:19
inkateo www.pracesesny.cz » Harryeta
OK moc děkuji

budeme se těšit

šalvěje od tebe budou uplatněny zde www.eftstranky.cz

jirka
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Volný pokec » Bílá šalvěj - nabidka pro Brno16.1.2014 - 16:34
inkateo www.pracesesny.cz
Krásný den přeji Harryeto. Jestli to stále ještě platí, tak bych si od vás vzal dvě balení šalvěje bílé. Jsem z Brna, takže převzetí je bez problému. Mail: jiri.vesely@gtspartner.cz

Nebo Vám mám poslat na nějaký Váš mail číslo na mě ?

Děkuji
Jirka
Upraveno: 16.1.2014 - 16:35, inkateo www.pracesesny.cz
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Léčivé byliny » Léčivé houby v boji proti těžkým nemocem13.1.2014 - 21:34
inkateo www.pracesesny.cz
Děkuji
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Léčivé byliny » EU Čechům zakázala užívat byliny12.1.2014 - 12:46
inkateo www.pracesesny.cz » movvin
Musím se přiznat, že to zlehčování stavu zde v této diskuzi mě hodně překvapuje.

Nejde přece o to, že dnes si ještě lze koupit nějaký ten čaj na chřipku a o to, že ten kdo chce, ten si informaci o čaji vždycky najde.

Jde o trend, kam se to šine. Jde o to, že komerční výrobci jedů neustále utahují smyčku. Neustále a všude. Svobodné informace jsou přece svoboda sama. Farmaceutická lobby přes své EU panáčky zakazuje plošně informace o léčivých účincích bylin. Nelze přece mít super drahý vědecký atest na každou možnou bylinku. Tímto to lobby ve skutečnosti nechala zakázat. A proč asi? Nejsou hlupáci, vše co dělají, jsou pro ně obrovské peníze. A peníze nejsou jen peníze. Peníze jsou energie lidí, kteří hledají uzdravení.

V USA za určité období, byl evidován počet mrtvých při použití bylin (počítáno mimo nemocnice) v počtu 2 lidí. Za to stejné období byl v USA evidován počet mrtvých při použití farmaceutických léčiv (opět počítáno mimo nemocnice) v počtu přesahující 14 000.

Pokud někdo chce zakazovat informace, tak ať je zakazuje jinde a ne u bylin.

V tomto americkém dokumentu http://vimeo.com/28617527 je hezky demonstrováno, jak si rakovinný průmysl cíleně vyrábí své pacienty. Přímo nejvyšší garant zdravotních zákonů v USA jsou poskoci farmaceutického průmyslu.

Všechny nemoci jsou dnes v USA považovány ze zákona za vyléčené, pokud se už nemoc neprojevuje. Kromě jedné výjimky, rakoviny. Rakovina je považována za vyléčenou tehdy, pokud pacient 5 let po datu indikace rakoviny stále ještě žije. To má dalekosáhlé důsledky. Stále častější a preventivnější kontroly (samozřejmě za peníze) odhalí rakovinu dříve a pacient pokud ještě žije po pěti letech, tak byla léčba prohlášena za úspěšnou, tedy že pacienta vyléčila. Proto je nutné aby pacient nastoupil chemo techno terapii. Průmysl má další peníze, pacient ještě žije, tak léčba je prohlášena za úspěšnou a peníze ze státu do chemo techno rakovinného průmyslu tečou plnou měrou. To je jedna z cest, jak se vyrábí lživá gumová čísla, ze kterých pak vychází jak zákony tak bohužel i lékaři samotní.

Z opravdových statistik pak plyne, že lidé, kteří nepodstoupili klasickou chemo techno terapii , dopadli celkově mnohem lépe, nejen co stavu rakoviny, ale i kvality života.

Zmíněný dokument má sice 2 hodiny, ale vřele jej doporučuji. Pro mě osobně jsou tam 3 podstatné informace doslova k nezaplacení.

Americký lékař, nemůže poukazovat na tato fakta a ani nemůže léčit rakovinu jinak než chemo techno, například zeleninovými šťávami. Zavřeli by ho. Musí si proto takoví lékaři zřizovat ordinace v Mexiku, kde jsou jiné zákony. ¨

Nejde přece o to, že kdo chce, ten si svůj čajíček ve svém obchůdku koupí. Jde o to, že smyčka se utahuje stále. Lobby na nás chystá zákon zakazující pěstovat jakákoliv semena mimo povolený seznam. To je přece absurdnost, že větší ani neexistuje. Jeden konkrétní americký semenářský gigant ovládl světový trh se semeny. Má už zemědělce v hrsti. Protože ti si semena už od nich kupovat MUSÍ. Musí, protože jsou to tak upravené odrůdy, které se samy neumí obnovit. Z jejich semena už nový život nevyklíčí. A toto lidé jedí, aniž by to věděli, aniž by si to uvědomovali. Snědí chleba a neví, že je z obilí, které neumí reprodukovat samo sebe. Že je to nemocné obilí.

Amerika je zaplavená GMO potravinami. GMO kukuřici mají všude. Taková kukuřice je více odolná vůči škůdcům. A proč je odolná? Protože když ji škůdce sežere, tak mu popraská zažívací systém, vykrvácí a zemře. GMO a průmyslu a lobbistům nevadí, že škůdci vykrvácí po pozření GMO kukuřice. Mě to ale vadí. Zahráváme si s něčím, do čeho vůbec nevidíme.

A co se komerčně prosadí v USA, to se časem převalí i do EU.
Není vůbec nic malého ani neškodného, když takoví superboháči zakazují informace o léčivých účincích bylin. Oni vědí, proč za to dávají peníze a moc dobře vědí co dělají.
Upraveno: 12.1.2014 - 12:56, inkateo www.pracesesny.cz
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Léčivé byliny » EU Čechům zakázala užívat byliny12.1.2014 - 0:55
inkateo www.pracesesny.cz » Miki
Jak píše FREJA:

"Z některých e-shopů už určité druhy bylin zmizely,právě kvůli legislativě EU"
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Léčivé byliny » EU Čechům zakázala užívat byliny12.1.2014 - 0:49
inkateo www.pracesesny.cz » Smazaný uživatel
Přesně to co jsi napsala. Víc se zajímat. Vše ostatní už přijde samo.
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Léčivé byliny » EU Čechům zakázala užívat byliny12.1.2014 - 0:40
inkateo www.pracesesny.cz » Miki
OK. Cituji přímo z článku, na který poukazujete, že není nic jednoduššího, než si napřed trochu zapátrat:

"Ano, prodejce té či oné byliny (to je vlastně okrajové, směrnice se týká jakýchkoli tvzení o zdravotních účincích potravin a poživatin) může uvádět její účinky na zdraví pouze v případě, pokud je může doložit na základě vědeckého výzkumu – tedy právě tehdy, pokud relevantní jsou! Což je samozřejmě dobře, protože dnes se setkáváme s tím, že jsou léčivé účinky připisovány i prostředku na čištění bazénů."

Takže: není-li na konkrétní věc provedený drahý "farmaceutický" atest, není dovoleno o účincích výrobci, dovozci ... ani psát. Natož to rovnou dát na krabičku. Nejde jen o krabičky v lékárnách, jde také o informace například na webu výrobců nebo dovozců bylin, přírodních přípravků atd.

Staletími a tisíciletími prověřené účinky bylin, nemohou být svobodně popisovány.

To přece není žádná banalita.

A co si zakázat se o tom bavit?
Upraveno: 12.1.2014 - 0:42, inkateo www.pracesesny.cz
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Léčivé byliny » EU Čechům zakázala užívat byliny12.1.2014 - 0:22
inkateo www.pracesesny.cz » Miki
Hmm. Myslíte si, že je správné zakázat např. na krabičce heřmánku informaci, že má léčivé účinky při nachlazení?

Tady přece nejde jen o heřmánek nebo o mátu. Jde o princip, kdo s kým, jak a proč manipuluje.

A co třeba zakázat se o tom bavit?
inkateo  www.pracesesny.czDiskuze: Léčivé byliny » EU Čechům zakázala užívat byliny11.1.2014 - 23:55
inkateo www.pracesesny.cz » Mitea - Timea
Když jde nefunkční systém do kopru, tak kolem sebe kope a vytváří si struktury zákazů a nesvobod. Je na nás, abychom to vnímali a chápali. Skutečně jde svět změnit jedině tak, že se změníme uvnitř sebe my sami.

Mám pocit, že některým lidem ještě nedochází, že systém už mele z posledního.
Upraveno: 11.1.2014 - 23:55, inkateo www.pracesesny.cz

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -