... prezentuj to své ...

spiritualita, prožitky, znalosti

Kalendář

Hlavní stránkaBoční panel

SÍTĚ VYŠŠÍHO VĚDOMÍ (silný workshop)

Vložil: Neregistrovaný uživatel  
Typ akce: JinéKraj: Jihomoravský
Místo konání: Brno, Zámečnická 3, Centrum SerafínČas konání: 27. 10. 11 h - 28. 10. 12 h.
Datum konání: 27.10.2018 - 28.10.2018

Popis akce:

PRÁCE SE SNY, ŘEČ UNIVERZA, SYMBOLY, KOSMICKÁ NUMEROLOGIE...

NOVÝ NETRADIČNÍ FORMÁT PŘEDÁVÁNÍ ZKUŠENOSTÍ
Ukazuje se, že mnoho lidí již má mnoho načteno. A ukazuje se také, že Poznání je třeba žít, neboť jeho praktikování je dalším smysluplným krokem seberozvoje. Největší zápal, energii a pokroky pozoruji během autentických prožitků a při praktických ukázkách, přímo na vlastní kůži účastníků.

Nejvíce se osvědčuje velmi netradiční sdílení informací a zkušeností formou tzv. "nočního povídání do usnutí", díky níž snáze pronikáme do podstaty několika úžasných témat, které mají dar a potenciál způsobit doslova revoluci v našich životech.

Workshop je koncipovaný pro velmi malý okruh účastníků (maximalně 5). Posílíme tím účinky a hloubku záběru workshopu.

Budeme kombinovat práci rozumového vědomí a podvědomí, budeme se vibračně harmonizovat, budeme tvořit vědomím, promluvíme k devíti čakrám, vpustíme léčivé energie do našich meridiánů, rozšíříme své vědomí, budeme pracovat se sílou symbolů, zvědomíme si je, abychom je mohli následně vědomě používat kdykoliv a kdekoliv v každodenní praxi, naladíme se na témata, která mají dar otevírat nám další okna Univerza ... budeme pracovat na aktivaci vědomé komunikace s různými zdroji vyššího vědomí.

Základní témata: Práce se sny, Kosmická numerologie, symboly a symbolika Univerza ... individuálně rozšíříme podle aktuálního složení účastníků.

Malý počet účastníků umožňuje individuální přístupy, díky čemuž je pak možná i další návazná indiviudální práce se zájemci.

Budeme mít k dispozici úžasné prosředí s úžasnou energií - Centrum Serafín. Budeme doslova obklopeni léčivými křišťálovými nástroji, křišťálovými pyramidami, ...
Více informací a přihlášky: https://www.centrumserafin.cz/l/silny-workshop-nocni-povidani-do-usnuti-27-10-28-10-2018-brno-centrum-serafin/
Diskuze k této akci zatím nebyla založena

Zveřejnění akce

Víte o zajímavé akci nebo nějakou sami pořádáte?

Vložit akci

Nejnovější články

Osho Zen karta na každý den:
22. prosince 2022 - PROCITNUTÍ

22.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
21. prosince 2022 - SEN

21.12.2022

Osho Zen karta na každý den:
20. prosince 2022 - SAMOTA

20.12.2022

Nejživější diskuze

Dnes: -
Včera: -